Фінальні ігри в Ужгороді завершилися перемогою вінницької команди U17. Це їхній другий титул поспіль.
Спортсмени продемонстрували неймовірний рівень гри. Весь турнір вони пройшли без поразок.
Цього сезону хлопці та дівчата пройшли чемпіонат без жодної поразки — впевнено, зібрано та з великим бажанням перемагати, — зазначають у клубі «Вінницькі Вовки».
Здобути золото вдалося за підтримки ULAF UA. Команда виявилася сильнішою за всіх суперників.
