Директор Станіслав Городинський закликав випускників берегти та розвивати українську культуру. Це важлива місія.
Свої дипломи цьогоріч отримали 69 вчорашніх студентів Вінницького фахового коледжу мистецтв імені М. Д. Леонтовича. Кожен з них став фаховим молодшим бакалавром. Успіх вражає.


Результати навчання виглядають так:
- Музичне мистецтво опанували 52 випускники.
- Сценічне мистецтво обрали 6 осіб.
- Хореографію завершили 11 фахівців.
- Відзнаки отримали 22 студенти.
Привітали молодь заступниця очільника ОВА Ірина Коцюбівська, Надія Марусяк з обласної Ради та представники культурних установ. Свято вдалося.
