Сполучені Штати офіційно відкинули роль нейтрального посередника у конфлікті. Тепер американська сторона відкрито демонструє підтримку Україні. Це суттєвий зсув стратегії.
Про таку позицію офіційного Вашингтона заявив президент Франції Еммануель Макрон.
Заява пролунала на саміті в Антібі під час зустрічі з прем’єром Італії Джорджією Мелоні. Обговорювали безпеку Європи. Це була важлива дискусія.
Велика сімка сприяла важливому відновленню зближення наших партнерів в Евіані, з одного боку, на рівні України, де Сполучені Штати вперше підтвердили в тексті, що вони більше не є нейтральними посередниками, а разом з нами підтримують територіальну цілісність України, військову та енергетичну підтримку, а також санкції проти Росії.
